SPORT a w szczególności SIATKÓWKA PLAŻOWA to siła napędowa dla naszych naszych projektów. Z miłości do sportu zrodziła się chęć do służenia ludziom poprzez organizowanie dla nich wyjątkowych wydarzeń oraz aktywizacji miejsc rekreacyjno – sportowych poprzez poprawę ich jakości dla polepszenia standardów jej wykorzystania.

+48 501 129 989 Jezioro Rusałka LOTTO Plaża Wolności 30.06-02.07
Nasze Profile

Enea Plaża Wolności Poznań

Enea Beach Cup: Finał wojewódzki w mini siatkówce plażowej

Zanim na boiska nad Jeziorem Rusałka wybiegną zawodowcy, najpierw przetestują je dzieci i młodzież. W dniach 17-18.06 odbędzie się tutaj Finał wojewódzki w mini siatkówce plażowej dziewcząt. Od 19 do 20.06 sprawdzimy formę chłopców – ta część imprezy odbędzie się na obiekcie UAM przy ulicy Zagajnikowej. Enea Beach Cup odbędzie się w kategoriach U11, U12 i U13.

Turnieje sygnowane znakiem Enea Beach Cup to doskonała okazja dla najmłodszych na postawienie swoich pierwszych kroków w sportowej rywalizacji. Bardzo cieszymy się, że młodzi siatkarze ochoczo odpowiadają na nasze zaproszenie do uprawiania sportu. Serdecznie zapraszamy do wspierania młodych adeptów siatkówki plażowej podczas ich zmagań. Do zobaczenia na trybunach!