SPORT a w szczególności SIATKÓWKA PLAŻOWA to siła napędowa dla naszych naszych projektów. Z miłości do sportu zrodziła się chęć do służenia ludziom poprzez organizowanie dla nich wyjątkowych wydarzeń oraz aktywizacji miejsc rekreacyjno – sportowych poprzez poprawę ich jakości dla polepszenia standardów jej wykorzystania.

+48 501 129 989 Jezioro Rusałka LOTTO Plaża Wolności 30.06-02.07
Nasze Profile

Enea Plaża Wolności Poznań

Trwają zapisy na Enea Plażę Wolności Poznań 2024

Już w przyszłym tygodniu spotkamy się nad Rusałką w ramach Enea Plaży Wolności Poznań 2024. Trwają zapisy do eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Zachęcamy do zapisów – zarówno plażowych wyjadaczy – jak i tych, którzy chcą spróbować swoich sił w turnieju rankingowym.
 
Aby zgłosić się do eliminacji mistrzostw Polski Enea Plaży Wolności Poznań 2024 należy zalogować się w serwisie beach.pzps.pl w sekcji Turnieje. Termin zgłoszenia mija w poniedziałek 17 czerwca o 23:50. Nasze listy startowe już teraz pełne są znakomitych zespołów. Na 5 dni przed końcem zapisów swoją chęć uczestnictwa zgłosiło już ponad 40 zespołów z całej Polski oraz goście zza granicy.
 
Swój przyjazd nad Rusałkę zapowiadają między innymi Aleksandra Zdon i Justyna Łukaszewska, Justyna Tylutki i Martyna Kłoda czy Julia Radelczuk i Paulina Łabuz. Wśród panów kibice spodziewać się mogą między innymi zwycięzców Plaży Open w Białymstoku – Igora Ciemachowskiego i Piotra Groszka, a także Macieja Kałużę i Damiana Gościańskiego czy drugich w Volleyball World Beach Pro Tour Futures Krakow Jakuba Krzemińskiego i Szymona Pietraszka. Słowem – będzie się działo! Zapraszamy na trybuny – dzięki wsparciu naszych partnerów wstęp na trybuny jest bezpłatny.
 

fot. P. Rychter