SPORT a w szczególności SIATKÓWKA PLAŻOWA to siła napędowa dla naszych naszych projektów. Z miłości do sportu zrodziła się chęć do służenia ludziom poprzez organizowanie dla nich wyjątkowych wydarzeń oraz aktywizacji miejsc rekreacyjno – sportowych poprzez poprawę ich jakości dla polepszenia standardów jej wykorzystania.

+48 501 129 989 Jezioro Rusałka LOTTO Plaża Wolności 30.06-02.07
Nasze Profile

Enea Plaża Wolności Poznań

Enea Beach Cup: Półfinał mistrzostw Polski młodziczek

Zanim na boiska nad Jeziorem Rusałka wybiegną zawodowcy, najpierw przetestują je dzieci i młodzież. W dniach 17-18.06 odbędzie się tutaj Finał wojewódzki w siatkówce plażowej dziewcząt. Od 19 do 20.06 sprawdzimy formę chłopców – ta część imprezy odbędzie się na obiekcie UAM przy ulicy Zagajnikowej. Enea Beach Cup odbędzie się w kategoriach U11, U12 i U13.

Turnieje sygnowane znakiem Enea Beach Cup to doskonała okazja dla najmłodszych na postawienie swoich pierwszych kroków w sportowej rywalizacji. Bardzo cieszymy się, że młode siatkarki ochoczo odpowiadają na nasze zaproszenie do uprawiania sportu. Swój udział w Enea Plaży Wolności Poznań 2024 zapowiedziały 32 drużyny. Będzie się działo! Do zobaczenia na trybunach!