SPORT a w szczególności SIATKÓWKA PLAŻOWA to siła napędowa dla naszych naszych projektów. Z miłości do sportu zrodziła się chęć do służenia ludziom poprzez organizowanie dla nich wyjątkowych wydarzeń oraz aktywizacji miejsc rekreacyjno – sportowych poprzez poprawę ich jakości dla polepszenia standardów jej wykorzystania.

+48 501 129 989 Jezioro Rusałka LOTTO Plaża Wolności 30.06-02.07
Nasze Profile

Enea Plaża Wolności Poznań

Poznaliśmy najlepsze młodziczki w ramach Enea Cup Poznań

Enea Cup Poznań: Półfinał mistrzostw Polski młodziczek za nami. Po kilku godzinach wyrównanej rywalizacji poznaliśmy 8 zespołów, które awansowały do turnieju finałowego.
 
Nad Jezioro Rusałka przyjechały 32 zespoły z województw: łódzkiego, lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, opolskiego, podkarpackiego i oczywiście wielkopolskiego.  Zespoły walczyły o 8 miejsce premiowanych awansem do turnieju finałowego, który odbędzie się 13 i 14 lipca w Wielkiej Nieszawce. Po kilku godzinach rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyły Blanka Trawińska i Małgorzata Banaś (GLKS Barycz Janków Przygodzki), które w finale pokonały duet Anna Borys i Izabela Mróz (SKS Szóstka TPS Biała Podlaska). Trzecie miejsce przypadło parze Julia Kurian i Martyna Majchrowicz (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn), a czwarte Julia Talar i Petra Burilova (UKS Chemik SMS Olsztyn).
 
Awans do turnieju finałowego wywalczyły także 4 kolejne drużyny – Amelia Rolla i Kaja Chudzińska (UKS Szamotulanin Szamotuły), Zofia Ławska i Weronika Nowosielska (MUKS LO XLVII BUDOWLANI ŁÓDŹ), Julia Piastowska i Zuzanna Skowrońska oraz Joanna Szyc i Zuzanna Zdżalik (obie pary Stowarzyszenie Nasza Gedania). Województwo wielkopolskie w Wielkiej Nieszawce reprezentować będzie jedna para – Blanka Trawińska i Małgorzata Banaś – które dziś były najlepsze ze wszystkich drużyn. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju finałowym!
[fot. N. Krauze]