SPORT a w szczególności SIATKÓWKA PLAŻOWA to siła napędowa dla naszych naszych projektów. Z miłości do sportu zrodziła się chęć do służenia ludziom poprzez organizowanie dla nich wyjątkowych wydarzeń oraz aktywizacji miejsc rekreacyjno – sportowych poprzez poprawę ich jakości dla polepszenia standardów jej wykorzystania.

+48 501 129 989 Jezioro Rusałka LOTTO Plaża Wolności 30.06-02.07
Nasze Profile

Enea Plaża Wolności Poznań

Listy startowe Enea Plaży Wolności Poznań 2024

Wasza gotowość do rywalizacji przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Do eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Enea Plaża Wolności Poznań 2024 zgłosiło się ponad 90 zespołów z całej Polski, a także goście zza granicy. Będzie się działo!

Już w najbliższy weekend nad Jeziorem Rusałka odbędzie się Enea Plaża Wolności Poznań 2024 – eliminacje mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej. W poniedziałek tuż przed północą zamkęliśmy listy startowe. Do rywalizacji zgłosiły się 92 drużyny z całej Polski, a także sportowcy zza granicy. Wielkopolscy kibice będą mieli okazję podziwiać zawodników z Libanu, Szwecji, Litwy, Czech, Ukrainy i Białorusi. W turnieju męskim wystartują 54 pary, w kategorii żeńskiej aż 38. To absolutny rekord naszej imprezy. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Jesteście ciekawia kogo będziecie mogli podziwiać na boisku? Zobaczcie sami!

Enea Plaża Wolności Poznań 2024 lista startowa w kategorii żeńskiej

Enea Plaża Wolności Poznań 2024 lista startowa w kategorii męskiej

Mecze finałowe obejrzeć można będzie na stronie https://www.youtube.com/live/uW3gYyv1pgA

Zapraszamy do oglądania!

fot. P. Rychter